Субота, 20.10.2018, 09:26
Відділ освіти Куликівської районної державної адміністрації
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [36]
Вхід на сайт
Счетчик

Пошук
Головна » Статті » Мої статті

Інклюзія в освіті

Мета інклюзії в освіті полягає у ліквідації соціальної ізольованості, що є наслідком негативного ставлення до поняття різноманітності. Розвиток сучасного суспільства детермінує повагу до людського розмаїття, встановлення принципів солідарності та безпеки, що забезпечує захист та повне інтегрування в соціум усіх верств населення. Відправною точкою цього поняття є переконання, що освіта є одним із основоположних прав людини і основою для більш справедливого суспільства.

Інклюзивна освіта – перший крок до визнання ціннісної значимості і поваги до особистості кожної дитини, прийняття її індивідуальності й неповторності, забезпечення її подальшого повноцінного та гідного життя в суспільстві. Сучасне громадянське суспільство неможливе без активного залучення всіх своїх членів у різні види діяльності, поваги прав і свобод кожної окремої людини, забезпечення необхідних гарантій безпеки, свободи і рівноправності.

Основний принцип створення інклюзивної школи полягає в тому, що всі діти мають навчатися разом у всіх випадках, коли це виявляється можливим, незважаючи на певні труднощі чи відмінності, що існують між ними.

З 2013 року в Куликівському районі також запроваджується дана форма навчання. У минулому навчальному році в навчальних закладах функціонувало 3 інклюзивні класи. За результатами обласної психолого-медико-педагогічної консультації у 2016-2017 навчальному році інклюзивне навчання буде продовжено в 2 класах. Районною ПМПК здійснюється консультування батьків та педагогів. Забезпечується фаховий психолого-педагогічний та соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами.

За інформацією щодо забезпечення права на освіту осіб з особливими освітніми потребами звертатися за тел. 2-15-29

Категорія: Мої статті | Додав: kulyk_osvita (12.09.2016)
Переглядів: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz